MicroFloc balya açıcı tek veya çoklu balyaların açılması için dizayn edilmiştir. Büyük balyaları rahatça açar ve balyalar sağlam plakalar üzerinde hareket eder, açım hızı inverter ile ayarlanır. Ayrıca preslenmiş malzemeyi ve karışık malzemeyi açmaya uygundur.

Düşük bakım maliyeti Kayış yok Belt yok Zincir yok.

MiniFloc balya açıcı kule tipi ve geniş balyaların açılması için kullanılır. Düşük yatırım maliyeti, ve üretim kapasite 700kg/saate kadar çıkabilir. Düşük enerji tüketimi ve kolay kurulum ve kolay bakıma sahiptir.

Açıcı kısmı bir tarafdan diğer tarafa rahatlıkla hareket edebilir. Hareketli kısım azdır, bariyerler ile güvenliklidir. Bütün motorlar SEW’dir PLC Siemens’dir

MaxiFloc balya açıcıda hareketli tek bir açıcı kafası vardır ve her yere kolay şekilde monte edilebilir. Açıcı kısa veya uzun elyafları (200 mm) açmaya uygundur. Konulucak balyalar kapasitesi binanın ölçüleriyle genişletilebilir. Açıcı saatte 2500 kg elyafı açabilir. MaxiFloc yüksek balyalar veya düşük balyalara göre uygundur. Düşük bakım maliyeti ve güvenlik bariyerleriyle çok kullanışlı bir açıcıdır.

Balya açıcı kafası sürekli ve hızlı açım için dizayn edilmiştir. Saatte 2000 kg kapasiteli ve çalışma eni 2350 mm dir. Otomatik sistemdir. Balya düzenlemesi veya temizlemesi yoktur.  Benzersiz 3 boyutlu açma işlemi Özel zemini forklift yüklemeleri için uygundur. Özel hijnenik versiyonu mevcuttur. Hafif bariyerlerle güvenlik önlemi alınmıştır. Kolay kullanım kolay ulaşım. Minimum yer kaplar.

 

TMA Tekstil Makina ve Aksesuar Tic Ltd Şti  Mecidiyeköy - İstanbul - Türkiye